1 / 12
SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013G
6.750 €
07.02.2023 08:17

Кочани / Кочани

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

9450 €

MINI COUNTRYMAN 2.0 SD ALL4

21850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам