1 / 5
Viljuskar tojota dizel
5 €
23.01.2023 00:27

Петровец / Скопје

Viljuskarot e vo super rabotna sostojba,odlicen motor menjac i hidraulika,podiga 2.5 toni. moze da se proba sekoj raboten den od 8 do 16 casot, moze zamena za bager

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава / Можна е замена од:

Igor
Потврден огласувач
078524231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам