1 / 8
Prodavam Nov Stan vo Gorce petrov kaj uni banka
1.100 €
30.11.2022 12:19

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2025

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Nikola Vukmirovik

Se prodava Nov Stan vo Gorce petrov kaj uni banka 64m2
Stanot poseduva 2 kupatila 2 spalni sobi 1 dnevna so kujna 1 terasa
Orentacija istok jug
Cenata e 1100 evra od m2 so Moznost za dogovor
070803800 vasko

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

THE GARAGE
VLAE
Потврден огласувач
070 803 800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам