1 / 8
Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic
34.900 €
35.900 €
03.02.2023 17:06

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 350

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic автоматски менувач, неувезуван од втор сопственик, со поминато 111.000км редовно сервисиран со сервисна книшка, возилото е во највисоко ниво опрема и поседува:
- ABS , ESP, Серво волан
- Алуминиумски фелни
- паркинг сензори
- паркинг камера
- ел прозори
- ел ретровизори
- Кожен ентериер
- двозонска клима
- темпомат
- електрика на седишта
- гречи на седишта
- блокажа на диференцијал
- воздушна амортизација
- повеќе off-road режими на возење
- LED дневни светла
- Bi-xenon
и останата опрема.
Возилото е регистрирано до 20.11.2022 год

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

Fiat Freemont 2.0 MultiJet AWD

12500 €

Mazda CX-7 2.3 T 4WD

7900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам