1 / 11
BMW 520d M paket full
37.500 €
03.01.2023 10:40

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

BMW 520d M model full 2017 god, 102.000km, servisirano samo vo BMW, naj full oprema, full M paket , headup, ambientalno, greenje i ladenje na sedista, digitalna tabla .....
Poveke info na 070322883 i 071227346

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

2B Exclusive
Потврден огласувач
071227346 070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

FORD MUSTANG GT 5.0 460 KS

39999 €

VW ARTEON R-LINE 2.0 TDI DSG7 EXCLUSIVE

31500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам