1 / 5
Valak
9.500 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
02.06.2023 11:54

Долнени / Прилеп

Se prodava valak BOMAG 135 AD 2006god
Za povejke info na 071 238 480
Cena 9500eur so DDV

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава / Можна е замена од:

Adnan
Потврден огласувач
071238480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам