1 / 6
Se Prodava Valak HAMM 3 tona
1 €
10.05.2023 23:02

Бутел / Скопје

Se prodava valak HAMM vo perfektna sostojba
Uvezen od svajcaria
God 1993
Tezina 3 tona
Casa 2450
Pali na kluc
So 2 vibracii
Vredi da se vidi
Za poveke inf 070 666 177

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Sunaj
Потврден огласувач
070666177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам