1 / 7
ПРЕВОЗ / ТРАНСПОРТ
999 €
22.03.2023 09:44

Скопје Центар / Скопје

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ
- ЛИЦЕНЦИРАН ИНТЕРНАЦИОНАЛЕН
ТРАНСПОРТ СО ПОВЕЌЕ ВИДОВИ НА
ВОЗИЛА:КАМИОН 6Т со рампа дол.6м- ВИС.2.5м-шир.2.5м. КАМИОНЕТ 3Т со рампа дол.4м-вис.2.1м-шир.2.1м КОМБЕ 1.5Т дол. 4м-шир1.7м-вис.1.8м
075 232 010

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Се продава од: Претпријатие

ЕЛГА ТРАНС
Потврден огласувач
075232010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам