Se prodava plac
15 €
01.01.2023 13:12

Куманово / Куманово

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo staro nagoricane do magistralniot pat kaj starata benziska pumpa ima voda struja telefon
Kontakt 076 272 103 venco

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

slave
Потврден огласувач
071217236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам