1 / 8
PORSCHE PANAMERA 4S DIESEL 421 KS
67.000 €
03.01.2023 10:40

Штип / Штип

Марка:

Porsche

Модел:

Panamera

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

310 kw / 421 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

PORSCHE PANAMERA 4S DIESEL 421 KS 2017 godina, 170.000km servisirana samo vo Porsche, najfull oprema, panorama, chrono, sport, navi, abientalno osvetluvanje, 3 kluca kako nova, poveke info na 071227346 i 070322883

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

2B Exclusive
Потврден огласувач
071227346 070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW 530d M model

39999 €

VW ARTEON R-LINE 2.0 TDI DSG7 EXCLUSIVE

31500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам