1 / 3
KORPA PLATFORMA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2023 11:28

Куманово / Куманово

Se iznajmuva ili prodava korpa Mercedes za rabota na visina do 20m. Info na ☎️071398199 i na ☎️070236314 Korpata e vo odlicna sostojba spremna za rabota.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Denis Velickovski
Потврден огласувач
071398199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам