1 / 7
Се продава куќа
57.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2023 00:01

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ул 14 бр 9

Се продава куќа во населба Бабин дол во близина на амбуланта др. Соњица. Во одлична состојба.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
078203394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам