1 / 1
Se prodava plac industriska dobrosane na glaven pat do detoi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2022 13:00

Куманово / Куманово

Квадратура:

900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno zemjiste od 900 kvadrati so izlez na glaven pat I dva sporedni vo naselba dobrosane-Vera Kotorka na 50 metri od Detoil,vo Samit plac ima postoecki objekti so dozvola za dogradba.inormacii samo na broj :
076910430
076910430
076910430

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
070818440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам