1 / 12
Продаваме двособен стан во Ченто
46.500 €
25.01.2023 15:25

Гази Баба / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

58 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1982

Година на реновирање:

1995

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Aнтон попов бр,161

-Станот е со површина од 58м2 на 1кат од 3ката без лифт и парно.
-До бензинската на Макпетрол.
-Чист имотен лист.
-Веднаш вселив
цена 47,000евра
Агенција Елегант
078/275-448

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

AGENCIJA ELEGANT
bul.Jane Sandanski br.67 lok.8 Skopje
Потврден огласувач
02/2455-758 078/275-448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам