1 / 5
APARTMANI SMESTUVAJNE
800 МКД
27.12.2022 14:41

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

500 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1912

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

CENTAR PRILEP

Kratok Prestoj Smestuvajne Prilpe info na 076 959 400

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ooooooo
Потврден огласувач
076959400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам