1 / 7
Se prodava stan vo Cevahir na 32 sprat 80 kvadrati
113.000 €
05.02.2023 14:06

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Stanot e na 32 sprat vo kula B 66 kvadrati +terasa 14 kvadrati so dve spalni dnevna so kujna i banja banjata i kujnata se opremeni so cist vidik pogled prema vodno

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

STOLE
Потврден огласувач
078233711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам