1 / 12
Се издава модерно наместен 2-собен стан во Дебар Маало
350 €
30.11.2022 15:32

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

52 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Дебар Маало

Се издава двособен стан од 52м2 во Дебар Маало, во близина на Градски парк.

Станот е комплетно и модерно наместен, со голем дневен и трпезариски простор, поврзан со кујна и тераса. На терасата се излегува и од дневната и од спалната соба.

Целосно е опремен со бела техника, телевизор во дневната и спалната соба, машина за перење садови, микробранова печка, клима. Главниот плакар е одвоен и доволно голем за цело семејство.

Греењето е со сопствено парно на струја. Лоциран е на 3ти кат, во мала и мирна зграда, со лифт.

Станот до сега не е никогаш издаван, целосно е исчистен, искречен, и веднаш вселив.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

D
Потврден огласувач
070330329
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам