1 / 7
Papagali Tigrici
500 МКД
22.05.2023 14:31

Тетово / Тетово

Prodavam mladi papagali tigrici od 2 do 4 meseci,vo razni boi i mutacii od sopstvena ogleduvacnica.
Cena za edno 500 denari.
Za pogolema kolicina ekstra cena.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070348718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам