1 / 8
Bager O&K MH CITY 14500t
9 €
19.01.2023 09:58

Струга / Струга

O&k mh city 1450t ispraven
Vo rabotna sostojba
Moze i zamena

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel zafira 2.0 dti 16v 82ks na delovi

10 €

Ford mondeo 2.0 16v 1995 na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам