1 / 1
СЕ ПРОДАВА 3 СОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
65.000 €
04.01.2023 11:11

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1966

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

КИСЕЛА ВОДА

ВО КИСЕЛА ВОДА СЕ ПРОДАВА 3 СОБЕН СТАН ОД 64М2 , ЕДЕН БАЛКОН И 10М2 ПОДРУМ НА 3/4+ПК КАТ БЕЗ ЛИФТ, ОРИЕНТИРАН И/З, СО ИЛ , Ш.7040

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ВИКТОРИЈА СТИЛ
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1
Потврден огласувач
02/3245411 02/3245410 070361470
Испрати Е-маил до огласувачот

ПРОДАЖБА НА 2-3 -СОБНИ СТАНОВИ

1 €

СЕ ИЗДАВА КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

1200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам