1 / 12
GOLF 5+ 105Ps 77Kw Automatik DSG 2006 Full Oprema
5.500 €
27.01.2023 17:28

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

☎️ 070703399 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Kiki
Потврден огласувач
070703399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам