1 / 2
Se prodava kukja do prva ploca
35.000 €
02.12.2022 13:00

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

108 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Babin Dol

Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodava kukja do prva ploca vo naselba ,,babin dol" na asfalten pat t.e glavna ulica. Kukjata ima busotina na voda od 23metri I e gradena od gradezna firma spored geometriski skici.moze dase vidi na lice mesto.inf za kontakt Dragan 070 864 139

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071338558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам