1 / 12
Se Prodava Valak BOMAG BW 100 Vo Perfektna Sostojba
1 €
24.01.2023 00:00

Бутел / Скопје

Se prodava valak.Bomag Bw 100
Tezina 2500 kg
Casa 5400
Godina 1990
Valakot e vo top sostojba pali vozi
So 2 vibracii pali na kluc Nov akullumator
Servisiran so mala potrosuvacka
za poveke inf 070 666 177 Sunaj

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Sunaj
Потврден огласувач
070666177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам