1 / 4
Prodavam Audi A4
6.300 €
18.11.2022 22:14

Теарце / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

6300 eu

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Remzi
Потврден огласувач
070997585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам