1 / 3
Se prodava 400 kvadrati
100.000 €
20.11.2022 10:45

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

400 m²

Se prodava 400kvadrati deloven proctor legaliziran.na odlicna lokacia.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
075823693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам