1 / 6
MINI BAGER KOMATSU 3 TONA 2004
По Договор
16.12.2022 14:57

Боговиње / Тетово

- MINI BAGER KOMATSU 3 TONA
- GODINA 2004
- 2 KORPI
- VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

ADI FORKLIFTS
Потврден огласувач
071329414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам