1 / 12
Originallni Bandazi za Audi 18ki Zimski gumi Michelin soču
699 €
26.02.2023 22:57

Тетово / Тетово

Aluminski Bandazi za Audi A4 A5 A6 A7
5x112
ET 47
8J
Bandažite se extra sočuvani kako Novi nemat ni edna гребење!

Gumite se odlični Michelin 245 40 18
M+S Zimski


Cena komplet: 699€


📞 071 261 700

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава / Можна е замена од:

Idriz Vila
Потврден огласувач
071261700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам