1 / 11
TROSOBEN STAN VO AERODROM, POZADI BISER
270 €
25.01.2023 08:57

Аеродром / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Aerodrom

ШИФРА- 928

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува трособен наместен стан во Аеродром, позади Бисер.

- 70м2
- дневна+кујан +трпезарија
- 2 спални
- бања
- 9/11 кат со лифт
- централно греење

цена: 270еур. + режиски трошоци

☎075 445 667
071 343 221
071 343 224

✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN TROSOBEN STAN DEBAR MAALO, SOBOREN

490 €

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 - NASTEL

350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам