1 / 1
PLACEVI ZA VIKENDICI 347,349,360 i 288m2 vo St.Nagoricane
По Договор
10.03.2023 10:10

Куманово / Куманово

Квадратура:

1100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placevi se na 20 metra od asfalten pat i si ima crn pat do niv .Posebno na imotni listovi, moze da se kupi poedinecno za 15€ m2 eden plac

ili site zaedno 10€ m2 .

Mesto vikano Rashin rid 3 placa 20m od asfalt.
Mesto vikano Serava 1 plac 400m od asfalt vo borova shuma.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

CampDuskin
Потврден огласувач
070258288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам