1 / 5
IMT 560
5.100 €
Цената не е фиксна
09.01.2023 19:07

Прилеп / Прилеп

Se prodava imt 560 remontiran i staven motor od tam 80ks vo super sostojba . Predni novi gumi . Zadni 80% .

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
76839042
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам