1 / 7
Се продава стан во центарот на градот (Гарнизон)
820 €
22.11.2022 10:09

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

1993

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Гарнизон, Куманово

⚠️ Се продава стан со вкупна површина од 68m2

- Подрум
- Лоциран во центарот на градот, Гарнизон на 7ми кат зграда со лифт
-Одлична цена

👍🏻 Доколку сакате да бидете секогаш во тек со нашите најнови понуди, ставете LIKE на нашата Facebook и Instagram страна.

🙏🏼Почитувани, ве молиме само за сериозни купувачи и најљубезно ве молиме без недолични и непотребни коментари

За повеќе информации
📞078 /398 702
🏡 Зулу Недвижности посветено во ваша корист!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Real Estate Zulu
ТЦ СУМА Куманово
Потврден огласувач
078398702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам