1 / 3
Vikendica selo Strezovce
1 €
23.01.2023 11:58

Куманово / Куманово

Квадратура:

1000 m²

Број на соби:

5

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

Vikendica e na 2 sprata so dvorno mesto okolu 1000 kvadrata i garaza za cena i drugi informacie zvonete samo na VIBER :
Viber: +33607123458
VIBER: +33607123458

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

ТрАјЧе
Потврден огласувач
071-309-141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам