1 / 6
LIEBHER 554 - 4m3-2006
46 €
01.01.2023 19:32

Јегуновце / Тетово

LIEBHER 554 FROM👌 🆕 Germany 🇩🇪
✅Marka :LIEBHER 554 - 4m3
✅Type:554
✅Year : 2006
✅Weight :19.800 kg
✅Power:145 KW

003898-71-787-148

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам