1 / 2
Se prodava niva vo industriska zona
11 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.11.2022 10:56

Куманово / Куманово

Квадратура:

17000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo industriska zona karsi detoil ( ispod farma) okolu 17.000m2 ima pat,voda..
070997476 viber
070997476 whatapp
Brojot podole ne vazi

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Iconnect
Потврден огласувач
079396461
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам