1 / 4
Se izdava apartman / studio
1 €
19.12.2022 21:22

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se izdava apartman na podolg vremenski period.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Goran
Потврден огласувач
078718640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам