1 / 4
Лепење чистење хладњаци
1 МКД
Цената не е фиксна
23.11.2022 15:04

Бутел / Скопје

Лепење заварување чистење Хладњаци за вода и парно греење заварување кратери Пукнати блокови интеркулери цевки држачи тел 070511496

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
70511496
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам