SE iznajmuva stan namesten
200 €
25.11.2022 19:37

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

68 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2006

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

oktomvrska revolucija

SE iznajmuva stan pogoden za cela familija kompletno namesten so site uredi .Greenje so klima ili drva .Stanot se naoga nad prodavnica ivana Mlin na oktomvrskia revolucija .

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Бранко
Потврден огласувач
078293203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам