1 / 4
Se prodava stara kuqa
По Договор
24.11.2022 11:15

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

476 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

476 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Farnc ruzman br 16

Se prodava stara kuqa so povershina 476m2 dva sprata.
Kuqata se naogja vo ulica franc ruzman br16
Za poveqr unformacii 072311850

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

dini
Потврден огласувач
072311850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам