1 / 10
Iznajmuvanje na digalki makazi, platformi , viljuskari
1 €
02.02.2023 22:27

Гостивар / Гостивар

Davam pod naem na digalki , platformi , viljuskari i teleskopski viljuskari
Visina do 18 metri .
Dostava niz cela Makedonija

Kontakt tel 070314738

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070314738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам