1 / 4
Нова гарсоњера во Хром
По Договор
06.12.2022 11:28

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

22 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Скопје, Ѓ. Петров

Се продава готова гарсоњера во ХРОМ, 22м2, на 1-ви кат, со лифт,
Контакт 078/427-527 078/404-406

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ "КОДЕКС"
Потврден огласувач
078427007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам