1 / 7
Renoviran stan 52m2 vo Gj.Petrov kaj OU Mirce Acev
58.000 €
28.11.2022 14:14

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

52 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Се продава комплет реновиран стан во Ѓ.Петров кај школото Мирче Ацев, 52м2, 3ти кат, со 1 спална,
Цена 58.000 евра
Контакт 078/427-527

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ "КОДЕКС"
Потврден огласувач
078427007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам