1 / 5
Podrumski Deloven prostor na Treta MUB
665 €
Цената не е фиксна
05.12.2022 09:03

Куманово / Куманово

Se prodava!
Podrumski (deloven) prostor so povrsina od vkupno 111 m2 so poseben sopstven vlez.
Prostorot se naogja na lokacija Treta MUB br 122

Za kontakt barajte Nesho na telefonski broj: 078 458 880

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075491491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам