Kupuvam kuka
По Договор
31.01.2023 14:27

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ddddd

Kupuvam kuka lokalitet trgovski ili zelen rid, moze i karabina. 072 268 681

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Lidija
Потврден огласувач
071378868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам