1 / 6
Bluetooth bezicni slusalki
500 МКД
Цената е фиксна
28.05.2023 09:43

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Novi slusalcinja, se povrzuvaat preku bluetooth, moze da se koristat posebno i za 2 telefoni

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075375855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам