1 / 10
GOLF 7 2.0 TDI 2015god. NE UVEZEN
15.500 €
Денес 19:24

Бутел / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

GOLF 2.0 TDI 150ks
REGISTRIRAN DO 01.11.2023god.
POMINATI 234.000 KM
KUPEN VO PORSCHE SKOPJE
ATESTIRANI FOLII NA STKLAКатегорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

/
Потврден огласувач
075626062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам