1 / 7
Izdavam nov nevseluvan stan
800 €
Цената е фиксна
31.01.2023 15:46

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Jane Sandanski br15

Izdavam nov nevseluvan cetvorosoben stan vo zgradata na ZSF kaj Majcin Dom od 100m2 na treti kat so orientacija jug-istok, na centralno parno za greenje i odlicen raspored, pogoden za kancelarisko rabotenje

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Goran
Потврден огласувач
076436211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам