1 / 12
Ford 3000 extra sostojba pali vozi bez denar vlog po nego
2.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 10:02

Долнени / Прилеп

Traktorot e ispraven so proba na lice mesto motor menuvac hidraulija so proba na lice mesto

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Erol
Потврден огласувач
076894881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам