1 / 4
Боксерски нараквици
1.700 МКД
Цената е фиксна
17.01.2023 21:29

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Продавам боксерски нараквици, скоро не користени.
076626637

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

Ivica Siranovic
Ivan Milutinović
Потврден огласувач
076626637
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам