1 / 8
Продажба на станови, Штип Центар
950 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
12.12.2022 13:00

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

64 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ул. Христијан карпош бр.1

Предпродажба на станови во центарот на Штип
тел за контакт : 070 322 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
070322593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам