SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR
1 €
Цената не е фиксна
28.11.2022 14:07

Куманово / Куманово

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA KUMANOVO LOKALITET ,,STAR PALAS,, MEZANIN 70 M2.
CENA PO DOGOVOR.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070313204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам